CSM Focșani 2007

Urmărește CSM Focșani 2007

Handbal, Divizia A – CSM Focşani 2007 – LPS Piatra Neamţ

Partida va avea loc de la ora 12,00, în Sala Polivalentă

DSCN6415CSM Focşani 2007 va juca, sâmbătă, de la ora 12,00, în Sala Polivalentă, împotriva unui adversar care nu-i poate pune probleme. Nemţenii au 30 de puncte şi 10 victorii mai puţin decât elevii profesorului Viorel Ciubotaru iar în deplasarea lor la Focşani în discuţie poate fi doar diferenţa de scor cu care se va încheia meciul în favoarea gazdelor. Cu siguranţă, însă, că spectatorii care vin la jocurile handbaliştilor se vor bucura de o nouă evoluiţie de bună calitatea a favoriţilor lor.

1CSM Ploiesti 1716015864307090212748
2HC Arges Pitesti 1715025604048070242145
3CSU Galati 1714036043637070212142
4CS Politehnica Iasi 1814046414428060241842
5CSM Focsani 2007 1714035473787070212142
6CS HC Buzau 2012 1811075434495060151833
7Stiinta Municipal Dedeman Bacau II 179176085085041151328
8CSM Bucuresti II 177010589565502015621
9ACS HD Teleorman Alexandria 176110515492313010919
10LPS Piatra Neamt 16401243961020206612
11CSU Suceava II 17321250257930029211
12CSM Cimentul Bicaz 18311446761421107310
13CSU Targoviste 1710163347581000303
14CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina 1701164127550100101
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter