CSM Focșani 2007

Urmărește CSM Focșani 2007

Handbal, Divizia A – Joc pentru golaveraj!

DSCN7812CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina – CSM Focşani 2007

Partida se va disputa sâmbătă, 7 martie, de la ora 15,00

CSM Focşani 2007 va juca, sâmbătă, la Vicov, o nouă partidă pentru golaveraj, după cea de sâmbăta trecută. Gazdele, aflate pe ultimul loc, au, din perspectivă handbalistică, doar voinţă. Prea puţin pentru a face faţă puternicei echipe a Focşaniului. Profesorul Viorel Ciubotaru va folosi întâlnirea din Bucovina ca pe un joc de pregătire şi pentru a pune la lucru şi pe jucătorii mai puţin folosiţi în ultimele partide de campionat.

Clasament

1CSM Ploiesti 1716015864307090212748
2HC Arges Pitesti 1614025213847070212142
3CSU Galati 1613035523497060211839
4CS Politehnica Iasi 1713046044108050241539
5CSM Focsani 2007 1613035003617060211839
6CS HC Buzau 2012 1710075164235050151530
7Stiinta Municipal Dedeman Bacau II 169165764715041151328
8CSM Bucuresti II 177010589565502015621
9ACS HD Teleorman Alexandria 16619489465313010919
10LPS Piatra Neamt 16401243961020206612
11CSU Suceava II 17321250257930029211
12CSM Cimentul Bicaz 17311344757521107310
13CSU Targoviste 1610153207061000303
14CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina 1601153957080100101

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter