CSM Focșani 2007

Urmărește CSM Focșani 2007

Handbal, Divizia A – Cimentul Bicaz – CSM Focşani 2007

DSCN6054Partida se va disputa sâmbătă, de la ora 13,00

CSM Focşani va juca sâmbătă, la Bicaz, cu Cimentul, echipă care a reuşit, în 9 etape, doar un egal, şi care nu poate să pună vreo problemă oaspeţilor. În discuţie poate intra doar diferenţa de scor în favoarea focşănenilor care, deşi au pierdut, în etapa trecută, în faţa ploieştenilor, au arătat o bună formă sportivă!

Meciul va fi arbitrat de buzoienii Carmen Bontea şi Daniel Pavel
Clasament

1CSU Galati109013642045040151227
2CS Politehnica Iasi119023672725040151227
3CSM Ploiesti99002982244050121527
4CSM Focsani 200710703310218304091221
5HC Arges Pitesti9702250203403012921
6Stiinta Municipal Dedeman Bacau II1060437228530309918
7CS HC Buzau 2012950425821920306915
8CSM Bucuresti II11506376371401012315
9ACS HD Teleorman Alexandria93062532542010639
10LPS Piatra Neamt93062653351020369
11CSU Suceava II101272813291002325
12CSU Targoviste91081793981000303
13CSM Cimentul Bicaz90182223140100101
14CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina90182233920100101

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter