CSM Focșani 2007

Urmărește CSM Focșani 2007

CSM Focșani 2007 este în turul al treilea al Cupei României după ce a făcut scorul zilei: 5-0 cu Metalosport Galați!

fotbal-1-22-augustFormația CSM Focșani 2007: Lazăr – Săpunaru, Parlac, Beșa, Mihai – Lupu (65 Pădineanu), fotbal-5-22-augustValentin Ion (72 Duca), Chivu (72 Zaharia), Manu – Predoiu, Pasăre.
Antrenori, Vasile Burgă și Adrian Toma
CSM Focșani 2007 s-a calificat în turul al treilea al Cupei României după un sec 5-0 (1-0) și o sumedenie de ocazii ratate în meciul de pe Milcovul, de marți, 22 august, ora 18,00. Focșănenii s-au impus în urma unei evoluții foarte bune, confirmând rezultatele din amicale și din primul tur al Cupei! fotbal-4-22-august
Pentru CSM Focșani 2007 au marcat Valentin Ion, în minutul 25, Predoiu, în minutul 46 și 68, Manu, în minutul 52 și Pasăre, în minutul 69.
Cu 5-0, echipa Focșaniului a reușit scorul etapei a doua a Cupei României!
Sâmbătă, 26 august, CSM Focșani 2007 va întâlni pe Milcovul, de la ora 18,00, pe Aerostar Bacău fotbal-2-22-augustîn prima etapă a Campionatului Ligii a III-a.